Powiatowe Mistrzostwa Młodzieży w lekkoatletyce
poniedziałek, 14 czerwca 2010
We wtorek 08.06.2010 r. na boiskach przy Zespole Szkół i Gimnazjum w Połańcu odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży szkolnej szkół ponadgimnazjalnych w lekkoatletyce. Dziewczęta i chłopcy mogli startować w takich konkurencjach jak: pchnięcie kulą, skok w dal, skok wzwyż, w biegu na 100m, 200m, 400m, 800m, 1500m i w sztafetach 4x 100m. Sędzią głównym zawodów był Sławomir Szydłowski.

Drużyna Naszej Szkoły była bezkonkurencyjna zajmując w klasyfikacji drużynowej I miejsce, zdobywając medale.

  Złote
Srebrne
Brązowe
Miejsce
ZS Połaniec
 8  7 4
I
ZS Staszów
 3  4 3
 II
LO Staszów
 3  4 2
 III
ZSE Staszów
 3  2 8
 IV

W klasyfikacjach indywidualnych uczniowie naszej szkoły zdobyli:

MĘŻCZYŹNI

100 m

II miejsce    - Wożniak Bartłomiej z czasem 11.91

III miejsce  -Cygan Kamil z czasem  11.97

IV miejsce  -Sekuła Michał  z czasem  12.47

VII miejsce Kot Paweł  z czasem 13.85

200 m

II miejsce -  Nowak  Damian z czasem 26.44 

400 m

I miejsce - Jońca Adrian         z czasem 58,93

IV miejsce - Skorupa Tomasz 1:04,53

V miejsce - Sowa Mateusz z czasem         1:04,85

800 m

I miejsce - Jońca  Adrian        z czasem 2:14

III miejsce - Czajka  Bogdan  z czasem 2:23

1500 m

I miejsce - Barabasz Mateusz z czasem 4:32

Pchnięcie  kulą

I miejsce -   Krokosz Bartłomiej -  12.60m

IX miejsce - Mazur Daniel 8. 65m

Skok  wzwyż

II miejsce - Maj   Krzysztof - 1,65m

III miejsce - Kuraś Jarosław  -  1,65 m              

VII miejsce - Sekuła Michał  -  145

Skok  w dal

I miejsce -  Maj  Krzysztof - 5.60

VII miejsce - Szkwarek Artur - 4.96

IX miejsce - Wiącek Krystian - 4.77

X miejsce - Rusek  Michał  - 4.71

Sztafeta  4×100 m

II miejsce ZS  Połaniec

DZIEWCZĘTA

100 m

 I miejsce - Głowniak Magdalena - 13.24

VII miejsce -Gajdowska Agnieszka - 15.79

200 m

I miejsce - Głowniak Magdalena - 27.43

IV miejsce - Janiec Anna  -  32.28

400 m

III miejsce - Świszcz Aleksandra - 1:18

IV miejsce - Polek  Anna- 1:25

800 m

II miejsce - Górska Izabela - 2:57

Skok wzwyż

IV miejsce - Machnicka Agata - 125

Skok w dal

II miejsce - Szkolak  Anna - 4.21

Pchnięcie  kulą

II miejsce - Gajdowska Agnieszka - 8.65

VI miejsce - Szkolak Anna  - 6.60

Sztafeta 4×100 m

I miejsce - ZS  Połaniec w składzie: Izabela Górska, Małgorzata Starościak, Magdalena Pławska i Magdalena Głowniak

Zobacz zdjęcia z zawodów w galerii

Gratulujemy osiągniętych wyników

 

Logowanie





Zapamiętać?
Nie pamiętasz hasła?
Konto? Zarejestruj się!

Gościmy

Odwiedza nas:
  • 5 gości

Inne strony

Sport
Moodle
ZS w Połańcu
link1
link2