Plan zajęć pozalekcyjnych

Plan zajęć pozalekcyjnych w roku szkolnym 2014/2015.

 

 

Lp.

Nazwisko i Imię prowadzącego

Zakres zajęć

Dzień

Godzina

1.

Grzegorz Wójcikowski

Elektrotechnika i Energetyka, Programowanie robotów Bioloid

Środa

1330 - 1500

2.

Bandziarowski  Wojciech

 

(przedsiębiorczość , informatyka)

Czwartek 

1415 - 1515

3.

Brzeski  Zbigniew

 

( PO , zespół muzyczny)

Wtorek

Środa

 

1515 - 1815

1430 - 1530

4.

Czerwiec Ewa

 

(Język angielski)

Wtorek

Piątek

 

1245 - 1330

730 - 815

5.

Filipowicz  Wiesława

 

(matematyka)

Środa
Poniedziałek
Czwartek

730 - 815
1240 - 1325
1240 - 1325

6.

Forkasiewicz  Andrzej

 

(geografia)

Poniedziałek

Wtorek 

1330 - 1415

1330 - 1415

7.

Gach Jolanta

 

(język niemiecki)

Poniedziałek

Środa

1415 - 1530

1330 - 1415

8.

Gałek  Elżbieta

 

(język polski)

Czwartek Środa
Poniedziałek

1240 - 1330

730 - 815

9.

Płachecka Dorota

 

(chemia)

 

Wtorek

1330 - 1415

10.

Guła Wójcikowska  Iwona

 

(matematyka)

Wtorek

Środa Czwartek

1240 - 1325

1240 - 1325

1240- 1325

11.

Górska  Urszula

 

(wychowanie fizyczne)

Poniedziałek

1430 - 1600

12.

Jaguś  Małgorzata

 

(biologia)

Środa

1240 - 1325

13.

Kazberuk  Krzysztof

 

(wychowanie fizyczne)

Środa

1415 - 1600

14.

Kobryń Monika

 

(język angielski)

Poniedziałek

730 - 815

15.

Kuc  Agnieszka

 

(język polski)

 

Środa 

Czwartek

730  -  815

1000 - 1045

16.

Lachowska - Karbarz   Urszula

 

(język angielski)

Środa 
Wtorek

1240 - 1325
1240 - 1325

17.

Lewalski  Ryszard

 

(historia, wos)

Wtorek

730 - 815

18.

Machowska  Ewa

 

(język angielski)

Poniedziałek

Piątek

1240 - 1325

730 - 815

19.

Machowski  Janusz

 

(przedmioty zawodowe)

Wtorek

1515 - 1600

20.

Pedyński  Marek

(wos)

Wtorek

1340 - 1425

21.

Sawa  Hanna

 

(język niemiecki)

 

Wtorek

1415 - 1500

22.

Sierant   Sabina

 

(matematyka)

Poniedziałek

Wtorek Środa

1330 - 1415

1240 - 1325

730 - 815

23.

Sokołowski  Dariusz

 

(informatyka)

Środa

1415 - 1500

24.

Kusal  Agnieszka

 

(język polski)

Piątek Czwartek

730 - 815

1240 - 1325

25.

Switek  Teresa

 

(informatyka, przedmioty zawodowe)

Poniedziałek

Środa

Piątek

1415 - 1500

1415 - 1500

1240 - 1325

26.

Walczyk - Konat Małgorzata

 

(pedagog)

Wtorek

1300 - 1400

27.

Karaś  Edyta

 

(język angielski)

Poniedziałek

820 - 905

28.

Zyngier  Beata

 

(Przedmioty zawodowe)

Wtorek

1500 - 1545

29.

Zyngier  Mariusz

 

(elektrotechnika, pracownia, przedmioty zawodowe elektryczne i elektroniczne)

Środa 

1500- 1800

 

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information