II Wiosenny Turniej „Trójek” Piłkarskich

W środę 5 kwietnia odbyły się w naszej szkole zawody „trójek” piłkarskich. Uczestniczyła w nim rekordowa liczba  21 drużyn. Po raz pierwszy zgłosiła się także drużyna z Publicznego Gimnazjum w Połańcu.  W kategorii dziewcząt zwyciężyła klasa II B LO w składzie:  Paulina Ksiazka, Agnieszka Hemel, Ksiązka Sylwia , Izabela Majka. W finale pokonała zespół „Atomówki” 7:0. Wśród chłopców I m zajęła klasa II BTE pokonując klasę I A TE 6:1. Zwycięzcy wystąpili w składzie: Paweł Adaś, Wojciech Jędo, Wiktor Formica i Daniel Snopek. Bardzo dziękujemy uczniom zaangażowanym w organizacje turnieju i jego sprawne przeprowadzenie, a w szczególności Agacie Brudkiewicz, Patrycji Boryckiej, Gabrieli Kazberuk i Patrycji Ziębie.
Poniżej pełna dokumentacja  oraz zdjęcia z turnieju.

Nauczyciele wychowania fizycznego.

 

 

Więcej zdjęć z zawodów w galerii.

Nasza strona internetowa używa plików cookies (tzw. ciasteczka) w celach statystycznych, reklamowych oraz funkcjonalnych. Dzięki nim możemy indywidualnie dostosować stronę do twoich potrzeb. Każdy może zaakceptować pliki cookies albo ma możliwość wyłączenia ich w przeglądarce, dzięki czemu nie będą zbierane żadne informacje. Dowiedz sie wiecej jak je wylaczyc Tutaj..

  Akceptuje cookies na tej stronie
EU Cookie Directive Module Information